Kurumsal / İlkcan Temizlik - Antakya Temizlik Şirketleri - Antakya Temizlik Şirketi

İşe Saygı, Dürüstlük ve Sadakat ile harmanlanarak 2011 yılında temeli atılan İLKCAN TEMİZLİK HİZMETLERİ 2012 tarihi itibari ile şu anki kurumsal kimliğinde profesyonel anlamda 15 personelle hizmet verme noktasına ulaşmıştır. Hizmet verdiği 100' e yakın noktada kamu ve özel sektöre ayna olabilmeyi becerebilmiş nadir oluşumlardan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Temizlik, Kaba inşaat ve İç dekorasyon konularında danışmanlık hizmeti verebilecek Bilgi, Beceri ve Alt yapıya sahip  İLKCAN TEMİZLİK HİZMETLERİ için hizmet sonucu başarının getirdiği tebessüm ile ödüllendirilmiş en mühim idealdir. Siz Değerli Kurumsal veya Bireysel hizmete ihtiyaç duyan DOSTLARIMIZ var oldukça aynı kalitede profesyonel hizmet'i ebedi sunacağımızı taahhüt ederiz.
 
UNUTMAYINIZ !!! TEMİZLİK CİDDİ BİR İŞTİR.
 
Hatay'ın önde gelen temizlik firmalarından biri olmanın getirdiği sorumlulukların farkındayız. İlkcan Temizlik sorumlulukarın yanında, ülkeye,çalışanlarına ve çevresine örnek davranışlar sergilemeyi de kendisine görev edinmiştir. İlkcan Temizlik, Türkiye'nin sınırlarını aşan ve bir dünya markası olma yolunda geniş hizmet ağı yatırımına yönelen sektörün önde gelen kurumlarından biridir.
 

Vizyonumuz

Geçmişte şirketlerin tüm işlerini kendi bünyelerinde gerçekleştirmeleri güçlerinin göstergesiydi. Ancak bu eğilim günümüzde değişmiş durumdadır.

Kurum yöneticiler:

a:Kendileri için ikinci derecede gözüken destek birimleri için iş organizasyonu yapmak,
b:Bu kadroların eğitimlerini temin etmek ve güncelliğini sağlamak,
c:İdari işler ve özlük işlerini yürütmek,
d:Yeni yöntem ve teknolojileri, başka şirketlerin elde ettiği tecrübeleri takip etmek,
e: Denetimleri sürdürmek,
f: Sorumluluğu, riskleri ve benzeri birçok konuyu üstlenmek zorunda kalırlarsa verimlilikleri düşecektir
 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 
Şirketimizin ana ilkesi Kalite İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemine şartlarına uymak etkinliğini sürekli iyileştirmek.Eğitimli personelimizle etkin hizmet sunmak.Verilen hizmetinin insan salığını koruduğu bilincin den hareket ederek hijyen bilincine ve kurallarına uymak.İnsan sağlığına zararı olmayan temizlik malzeme ve kimyasalları kullanmak.Yasal müşteri şartları bilincini benimseyerek hizmet vermek.Kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek iyileştirmek ve müşteri memnuniyetini koruma politikasını amaç edinmiştir.
 
İLKCAN TEMİZLİK projelerinde istihdam ettiği personelini İş Kanunu, Sosyal Sigortalar Kanunu ve diğer mevzuat hükümlülüklerin harfiyen yerine getirmektedir. SSK bordolarını her ay düzenli olarak müşterilerimize gönderilmektedir.Yıllık İzin ve Hastalık Boşlukları Projede de görevlendirilecek hizmet personelinin, yasal yıllık izin, hastalık vb. nedenleri ile ortaya çıkacak istem dışı boşluklar İLKCAN TEMİZLİK tarafından iş akışını aksamasına fırsat vermeden geçici olarak personel görevlendirilmektedir.İş ve İşçi Salığı ve İş Emniyeti İLKCAN TEMİZLİK kendi İş ve İşçi Sağlığı ve İş Emniyeti politikasına göre, projede çalışan personelinin güvenlik ve emniyet uygulamalarını her zaman maksimum dikkat etmektedir.İLKCAN TEMİZLİK ve çalışanları karşılıklı olarak hizmet sözleşmesi süresince İş ve İş Güvenliği Hukuku’ nun gereklerini tam anlamı ile yerine getirmektedir.Mali Mesuliyet Sigortası BETA TEMİZLİK personeli çalışma esnasın da istemeden vereceği zararlar karşılamak için özel mali mesuliyet sigortası bulunmaktadır.İşe Başlama Süresi İLKCAN TEMİZLİK lojistik gücü ve personel portföyü sözleşme imzaladığı tüm projelerde minimum 5 gün maksimum 10 gün içerisinde işe başlama gücüne sahiptir.
 

PERSONEL VE RESMİ KURUMLARA İLİŞKİN YÜKÜMLÜLÜKLERİMİZ

 
Uzmandan hizmet alarak daha fazla verim elde edilmesi:Her yapılan iş gibi personel temini, lojistik, güvenlik ve temizlik de uzmanlık gerektirmektedir. Özellikle hizmet sektöründe İLKCAN TEMİZLİK diğer kuruluşlarda edindiği tecrübeleri–kuruluşunuzun bu tecrübenin bedelini ödemeden-size taşıyabileceği ve bunlardan istifade edilebileceği dikkate alınmalıdır.Uzmanlık sadece yaşananları değil yaşanılabilecekleri de görebilme becerisidir. İLKCAN TEMİZLİK' i diğerlerinden ayırtan en önemli etkende hizmet öncesi ve sonrası oluşabilecek riskleri erken analiz edebilme becerisidir.
 
İnsan kaynaklarının hizmete özel seçim, eğitim, denetim gibi işlerinin aktarılması:Her işi görebilecek yeterliliklerde insan tecrübesi farklıdır. Hizmet sektörü içinde doğru bireyin seçilmesi önemlidir. Vasıfsız nitelendirilecek bireyler ağır bir fiziki rahatsızlığı yok ise en yapılabilir ve beceri gerektirmeyen iş olarak hizmet sektörünü benimser.İLKCAN TEMİZLİK görevini en iyi şekilde yerine getirecek niteliğe sahip personel seçimi, iş eğitimi ve sürekli denetim mekanizması ile nitelikli personel temini sağlar.
 
Gerektikçe hizmet alınabilmesi Kuruluşlar dönem, dönem daha yoğun veya özel durumlarda personel hizmetlerine ihtiyaç duyabilirler.Dönemsel üretimler, dağıtımlar, çıkışlar, girişler, satışlar kurum içersindeki tadilatlar, tehditler, özel davet, tören ve açılışlarda personel taleplerini, hizmetlerini geçici olarak artırabilirler.Bu gibi dönemler için bünyelerinde sürekli ek kadro tutmak gibi bir atık kapasite ila uğraşmak zorunda kalmazlar.
 
Kurumun verimliliğinin artması, maliyetlerinin düşmesi ile kendi alanlarında rekabet üstünlüğü elde etmesi: Yukarıda bahsedilen sebeplerden dolayı eğer kurumun asıl işleri daha doğru, daha kısa sürede yapılır hale gelir ise kurumda bir verimlilik elde edilir.Verimliliğin artması para, zaman gibi taban maliyetlerin düşmesi verim ve iş gücünün ve karlılık oranının artması anlamına gelir.Bu sayede kurum bir rekabet üstünlüğü elde edecek ve sektöründe mevcudiyetini sürdürmenin yanı sıra hızlı ilerlemeye de fırsat bulabilecektir.
 
Ayrıca hizmet personelinin tüm sevk ve idaresi yönetim ve organizasyonu gerekirse, üretimden tüketim noktasına kadar aradaki tüm hizmetleri üstlenerek yürütecek alt yapıya ve güce sahiptir.

Misyonumuz

İnsan oğlunun var oluşundan beri iş yada özel yaşam İkamet haneleri temizliği azami ölçüde önem ve hassasiyet gerektirmiştir. 1990 yıllara kadar kurumsal yapılar kendi bünyelerinde temizlik hizmetlisi idame ettirmeyi güçlerinin bir göstergesi konutlarda ise ev hanımının temizlik hizmeti asli görevi olarak kabul görmüş kültürel yapı ile devam etmektedir. 1990 ların başında modern çağın gereksinimi olan zamana bağlı ekonomik tasarruf projeleri ile hayat bulan profesyonel temizlik hizmetleri toplumun o tarihe kadar mevcut iradesinde olan yapının ne kadar gereksiz bir zaman ve para kaybı olduğunu belirgisi olmuştur. Bu konuda en önemli etken muhatap alınan temizlik şirketinin ekonomik yapısı teknolojik donanımı ve istihdam profesyonellik derecesini inceleyip söz konusu hizmetin ifası ve sonrasında destekleyici profesyonel bir hizmet almalıdır. İştiraki gereği en zor ve meşakkatli sektörlerinden biri olan temizlik hizmetleri melesteki sosyal ve kültürel bir tabanı netleşmemiş ilköğretim derecesinde ekonomik koşullar gereği kırsaldan göç etmiş personel idamesi ve hizmet öncesi elle tutulur gözle görülür Showrumun da sergileyebileceği bir materyal olmayışı buna bağlı kalite yada kalitesizliği ancak uygulanan hizmet sonunda aşina olacağı bir sektördür. Sektörün bu denli muamma yapısı işsizliği yoğun olduğu ülkemizde bireylerin konudan bihaber olmasına rağmen çok küçük sermayelerle girişimci olmaları hevesini doğurmuştur. 
 
Sevindirici olan odur ki temizlik işi nedenli profesyonellik ve modern çağdaş ekipman altyapısı muhatap firmanın istihdam kadrosundaki profesyonellik artık tüketici diye sınıflandırılan hizmet ihtiyacı duyan bireyler veya kurumlar tarafından fark edilmiştir. İlkcan Profesyonel Temizlik Hizmetlerinin mevcut sektöründe diğer firmalardan ayrıcalıklı kılan da odur ki derecesi, ebadı kullanım durumu ne olursa olsun verilecek hizmetin ifasında iş ahlakıyla bireysel ahlakı bir bütün tutup azami hassasiyet ve özenle ticari karlılıktan ziyade dostluk ve güveni kazana bilme çabasıdır.
 
 
Siz kıymetli dostlarımız hizmete ihtiyacınız olan her an güvenilir ve kendinden emin bir yapıyla bütünleşme arzusunda olduğunuz müddetçe İlkcan Profesyonel temizlik hizmetleri her geçen günü tecrübe ve dostluk adına değerler kazancı sayarak büyümeye devam edecektir.