Temizlik Personelleri > Ev Temizliği

Galeri

A: Giriş/hol/merdivenler

 

 • Kapıların iki yüzü giriş ve çıkış yönündeki çerçeveler dâhil olmak üzere temizlenmeli, cam var ise temizlenmelidir. (  daire ana giriş kapıların ön ve arka yüz söve pervaz çerçeve ve kapı kasalarının, tokmak, tut kaç ve zil panel,  var ise kapı camlarının her iki yüzden temizliklerinin yerine getirilmesi.)
 • Tüm kapı esikleri yıkanmalı (  daire ana giriş kapılarının dış ve iç eşik ve atlatma bölümlerinin, kapı önü var ise paspas ince detaylı temizliklerinin yerine getirilmesi.)
 • Duvar yüzeyindeki örümcek ağları toplanmalı ve tüm yüzey silinerek temizlenmelidir.

( Ana kapı giriş holünde mevcut tüm duvar ve tavan kesişme köşelerinin tamamının tozları alınıp silinebilir su bazlı boya yüzeylerin tamamının mikro fiber nemli bez kullanılarak silinip kurulanması. )

 • Havalandırma cihazlarının üniteleri temizlenmeli tozdan arındırılmalıdır. ( Ana kapı giriş holünde mevcut tüm havalandırma, menfez ve var ise aspiratör petek ve tüm haznelerinin ince detaylı temizliklerinin yerine getirilmesi.)
 • Yerler elektrik süpürgesi ile süpürülüp, silinmelidir. ( Ana kapı giriş holünde mevcut tüm

Sert zemin kaplama alanın( karo, fayans, kalebodur, mermer vb. ve ahşap zemin kaplama alanların parke, lamine, mineflo vb. su hazneli toz alma özelliğine hayız vakum süpürgeler ile tozlarının alınıp türüne uygun kimyasal ve ekipman kullanılarak moplarının atılması sert zemin derz dolgu aralıklarının sanayi tipi dezenfektan kimyasal ve şok buhar makinesi kullanılarak sterilize edilmesi işleri

 • Avizelerin tozu alınmalı ve cam armatürler yıkanarak temizlenmelidir. ( Ana kapı giriş holünde mevcut tüm aydınlatma aparatlarının abajur, aplik, floransan,  spot vb. tamamının monte ve kaplama aparatları ile beraber türüne uygun şekilde kimyasal ve ekipman ile detaylı temizliğinin yerine getirilmesi.)
 • Kumaş olmayan eşyaların iç ev diş yüzeylerinin tozu alınmalı ve temizlenmelidir. (  Ana kapı giriş holünde mevcut tüm yapı malzemesi ve dekorasyon aparatlarının Vazo, Şemsiyelik, Biblo, Portmanto vb. iç ve dış yüzeyleri var ise çekmece ve dolap içi alanlarının ince detaylı temizliklerinin yerine getirilmesi. )

B:Salon,Yemek Odası, Çalışma Odası ve diğer odalar

 • Kapıların iki yüzü giriş ve çıkış yönündeki çerçeveler dâhil olmak üzere temizlenmeli, cam var ise temizlenmelidir. (  konutta mevcut tüm iç kapılarının ön ve arka yüzlerinin Kasa, Pervaz, Söve ve var ise camlarının, kapı kol ve tutaçlarının türüne uygun kimyasallar ve ahşap koruyucu katkı maddeli solüsyonla nemli ve kuru silinip ince detaylı temizliklerinin yerine getirilmesi.)
 • Duvar yüzeyindeki örümcek ağları toplanmalı ve tüm yüzey temizlenmelidir (  konutun mevcut tüm duvar ve tavan kesişme köşelerinin tamamının tozları alınıp silinebilir su bazlı boya yüzeylerin tamamının mikro fiber nemli bez kullanılarak silinip kurulanması.
 • Yerler elektrik süpürgesi ile süpürülüp, silinmelidir.(  konutta mevcut tüm ahşap zemin ve duvar kaplama alanların parke, lamine, lambri, mineflo vb. su hazneli toz alma özelliğine hayız sanayi tipi vakum süpürgeler ile tozlarının alınıp türüne uygun ahşap koruyucu özel solüsyon kimyasal ve ekipman kullanılarak silinip kuru moplarının atılması )
 • Avizelerin tozu alınmalı ve cam armatürler yıkanarak temizlenmelidir. (  konutta mevcut tüm aydınlatma aparatlarının Abajur, Aplik, Floransan,  Spot Armatür vb. tamamının monte ve kaplama aparatları ile beraber türüne uygun şekilde kimyasal ve ekipman ile detaylı temizliğinin yerine getirilmesi.
 • Havalandırma cihazlarının üniteleri temizlenmeli tozdan arındırılmalıdır ( konutta mevcut tüm Klima, menfez ve var ise aspiratör petek ve tüm haznelerinin sökülerek ince detaylı temizliklerinin yerine getirilmesi.)
 • Tüm gömme dolaplar, rafların tozu alınmalı ve silinmelidir. (  konutta mevcut tüm Gömme dolap var ise Kütüphane rafları, TV. Üniteleri, Vitrin, Gümüşlük Konsol Vb. ahşap yüzeylerin çekmece içleri de dâhil olmak üzere nemli ve kuru mikro fiber bez ve ahşap yüzey koruyucu özel solüsyon kullanılarak detaylı temizliği.)
 • Ulaşılabilen tüm pencere camları iki yüzden temizlenmelidir (  konutta mevcut tüm pencere ve Balkon, Teras, Veranda gibi bölmelere açılan tüm cam kapı Vb. alanların içten ve dıştan Söve, Pervaz ve Çerçevelerinin detaylı ince temizliğinin yapılıp Camlarının içten ve dıştan silinmesi. )
 • Kumaş olmayan eşyaların iç ev diş yüzeylerinin tozu alınmalı ve temizlenmelidir ( Teklif konusu konutta mevcut tüm yapı malzemesi ve dekorasyon aparatlarının Vazo, Biblo, Resim çerçevesi, plaket, ayna, duvar saati vb. materyallerin ince detaylı temizliklerinin yerine getirilmesi.

C:  Yatak odaları

 • Kapıların iki yüzü giriş ve çıkış yönündeki çerçeveler dâhil olmak üzere temizlenmeli, cam var ise temizlenmelidir. (  konutta mevcut tüm iç kapılarda olduğu gibi Yatak odası ve ebeveyin banyo kapılarının da  ön ve arka yüzlerinin Kasa, Pervaz, Söve ve var ise camlarının, kapı kol ve tutaçlarının türüne uygun kimyasallar ve ahşap koruyucu katkı maddeli solüsyonla nemli ve kuru silinip ince detaylı temizliklerinin yerine getirilmesi.)
 • Duvar yüzeyindeki örümcek ağları toplanmalı ve tüm yüzey temizlenmelidir ( konutun tamamında olacağı gibi Yatak odası duvar ve tavan kesişme köşelerinin tamamının tozları alınıp silinebilir su bazlı boya yüzeylerin tamamının mikro fiber nemli bez kullanılarak silinip kurulanması.)
 • Yerler elektrik süpürgesi ile süpürülüp, silinmelidir. .(  konutun tamamında olduğu gibi Yatak odasında mevcut tüm ahşap zemin kaplama alanların parke, lamine, lambri, mineflo vb. su hazneli toz alma özelliğine hayız sanayi tipi vakum süpürgeler ile yatak altlarıda dahil olmak üzere tozlarının alınıp türüne uygun ahşap koruyucu özel solüsyon kimyasal ve ekipman kullanılarak silinip kuru moplarının atılması )
 • Avizelerin tozu alınmalı ve cam armatürler yıkanarak temizlenmelidir. (  konutun tamamında olduğu gibi Yatak odasında bulunan mevcut tüm aydınlatma aparatlarının Abajur, Aplik, Floransan,  Spot Armatür vb. tamamının monte ve kaplama aparatları ile beraber türüne uygun şekilde kimyasal ve ekipman ile detaylı temizliğinin yerine getirilmesi.)
 • Havalandırma cihazlarının üniteleri temizlenmeli tozdan arındırılmalıdır (  konutun tamamında olduğu gibi Yatak odasında da mevcut tüm Klima, var ise aspiratör petek, hazneleri ve filtreleri sökülerek ince detaylı temizliklerinin yerine getirilmesi )
 • Tüm gömme dolaplar, rafların tozu alınmalı ve silinmelidir. ( konutun tamamında olduğu gibi Yatak odasında bulunan mevcut tüm Gömme dolap var ise TV. Üniteleri gibi ahşap yüzeylerin çekmece içleri de dâhil olmak üzere nemli ve kuru mikro fiber bez ve ahşap yüzey koruyucu özel solüsyon kullanılarak detaylı temizliği.)

 

 

 • Ulaşılabilen tüm pencere camları iki yüzden temizlenmelidir. (  konutun tamamında olduğu gibi Yatak oadasında bulunan mevcut tüm Pencere ve Balkon, Teras, Veranda gibi bölmelere açılan tüm cam kapı Vb. alanların içten ve dıştan Söve, Pervaz ve Çerçevelerinin detaylı ince temizliğinin yapılıp Camlarının içten ve dıştan silinmesi. )
 • Mevcut tüm aynaları temizleyiniz (Teklif konusu konutun tamamında olduğu gibi Yatak odasında bulunan mevcut tüm (var ise tavan ve duvar aynalarıda dâhil olmak üzere) tüm aynaların ince detaylı temizliklerinin yapılması. )
 • Kumaş olmayan eşyaların iç ev diş yüzeylerinin tozu alınmalı ve temizlenmelidir.  (  konutun tamamında olduğu gibi Yatak odasında bulunan mevcut tüm yapı malzemesi ve dekorasyon aparatlarının Vazo, Biblo, Resim çerçevesi, onurluk, duvar saati vb. materyallerin ince detaylı temizliklerinin yerine getirilmesi.
 • Teklif konusu konutun var ise Yatak odasında bulunan mevcut tüm yatak başlıkları, gümüşlük, Konsol, Gardırop Vb. materyallerin ince detaylı temizliklerinin yerine getirilmesi.

Ç: Çamaşır ve ütü odası

 • Çamaşır makinesinin iç ve dış yüzeyleri silerek temizlenecektir.
 • Kurutma makinesinin kumaş/toz partiküllerinin toplandığı filtre temizlenip, makinenin iç ve dış yüzeyleri silerek temizlenecektir..
 • Lavabo ve tesisat boruları ve armatürleri silerek temizlenecek gerekli yüzeylerde parlatma işlemleri yapılacaktır.
 • Duvar yüzeyindeki örümcek ağları toplanmalı ve tüm yüzey temizlenmelidir(Teklif konusu konutun tamamında olacağı gibi Çamaşır ve Ütü odasında da duvar ve tavan kesişme köşelerinin tamamının tozları alınıp silinebilir su bazlı boya yüzeylerin tamamının mikro fiber nemli bez kullanılarak silinip kurulanması.)
 • Yerler elektrik süpürgesi ile süpürülüp, silinmelidir.(  konutun tamamında olduğu gibi Çamaşır ve Ütü odasında da mevcut tüm ahşap zemin kaplama alanların parke, lamine, lambri, mineflo vb. su hazneli toz alma özelliğine hayız sanayi tipi vakum süpürgeler ile yatak altlarıda dahil olmak üzere tozlarının alınıp türüne uygun ahşap koruyucu özel solüsyon kimyasal ve ekipman kullanılarak silinip kuru moplarının atılması )
 • Avizelerin tozu alınmalı ve cam armatürler yıkanarak temizlenmelidir. ( konutun tamamında olduğu gibi Çamaşır ve Ütü odasında da bulunan mevcut tüm aydınlatma aparatlarının Abajur, Aplik, Floransan,  Spot Armatür vb. tamamının monte ve kaplama aparatları ile beraber türüne uygun şekilde kimyasal ve ekipman ile detaylı temizliğinin yerine getirilmesi.)
 • Havalandırma cihazlarının üniteleri temizlenmeli tozdan arındırılmalı ( konutun tamamında olduğu gibi Çamaşır ve Ütü odasında da mevcut tüm Klima, var ise aspiratör petek, hazneleri ve filtreleri sökülerek ince detaylı temizliklerinin yerine getirilmesi )
 • Tüm gömme dolaplar, rafların tozu alınmalı ve silinmelidir. (  konutun tamamında olduğu gibi Çamaşır ve Ütü odasında da bulunan mevcut tüm Gömme dolap var ise TV. Üniteleri gibi ahşap yüzeylerin çekmece içleri de dâhil olmak üzere nemli ve kuru mikro fiber bez ve ahşap yüzey koruyucu özel solüsyon kullanılarak detaylı temizliği.)

D:  Mutfak

 • Yemek pişirilen yüzeyleri,  ocak ateşleme göz veya yüzeylerini, ızgaraları ve kontrol düğmelerini silerek temizleyiniz.(  konutun mutfak bölümünde mevcut tüplü ve doğal gazla çalışan tüm pişirme mekanizmasının ( ocaklar, ızgaralar Vb. ) detaylı ince temizliğinin yapılıp. Ocak düğmeleri üst ve yan yüzeylerinin tamamının temizlenmesi.)
 • Fırının içini ve dışını, kapağını (içten ve dıştan), raflarını silerek temizleyiniz ( Elektrikli set üstü fırın,  Mikro dalga, Davul fırın, var ise Kara fırın Vb. Detaylı iç ve dış yüzeylerinin özel cam ve havalandırma bölmemelerinin ve kapaklarının içten ve dıştan temizlenip tutaç, sap ve tüm aparatlarının ıslak ve kuru temizlenmesi.)
 • Aspiratör/davlumbaz yüzeyini, filtresini temizleyiniz   ( Aspiratör, davlumbaz, Vb. havalandırma mekanizmalarının tamamının hava çıkış kanalları, ızgara, petek ve filtrelerinin ve dış yüzeylerinin tamamının detaylı ince temizliklerinin yapılması. )
 • Bulaşık makinesinin içini ve dışını temizleyiniz ( mevcut bulaşık makinesi iç hazne, deterjanlık gözü, iç kabin ve iç bulaşık raflarının, makinenin dış yüzeyinin tamamının temizlenmesi.)
 • Buzdolaplarının. Derin dondurucuların içini ve dışını temizleyiniz. Tüm raflar, çekmeceler, yumurtalıklar, buzluklar damlama kapları dolap kapı kulpları temizlenmelidir. ( mevcut buzdolabı iç kabin rafları çıkarılıp sistem kapatılarak derin dondurucu haznesinde oluşmuş buz ve karlanma tamamen eriyene kadar ıstrahat ettirip akabinde dolap içi tüm raf ve kabinlerin iç gövdenin tamamının detaylı ince temizliği. Buzdolabının dış yüzey deformasyona meal vermeyecek şekilde kimyasal ve bez kullanılarak bütünüyle temizliğinin yapılması. )
 • Gömme rafları, dolapları, kapı kulplar ininin tozunu âliniz ve silerek temizleyiniz.( Mutfakta mevcut tüm Mutfak ve Kuru erzak dolaplarının tamamının çekmece içlerine kadar nemli ve kuru mikro fiber bez ve ahşap yüzey koruyucu solüsyon kullanılarak içten ve dıştan detaylı temizliği ve dolap tutaç ve metal menteşe temizliklerinin yapılması.)
 • Tezgâh üstünü, fayansları ve fayans sıva hatlarını iyice temizleyiniz.(  Mutfakta mevcut mermer veya granit tezgah tamamının sövelik ve yüzey temizliklerinin ince detaylı yapılıp özel dezenfektan kimyasal ve şok buhar makinesi yardımı ile sterilize edilmesi.)
 • Etraftaki kirli tüm kap çanağı temizleyiniz ve dolaplardaki doğru yerleriniz koyunuz.

( Mutfakta mevcut tüm kirli olarak nitelendirilen Bardak, Tabak, Tencere, Tava Vb. bulaşık diye nitelendirilen kirli ekipmanın tamamının sıcak su ve dezenfektan solüsyon ile temizlenmesi.)

 • Lavabo,  boruları ve armatürleri temizleyiniz ( Mutfakta mevcut tüm su aktarım ve tahliye borularının ve armatör materyallerin tamamının, lavabo iç haznesi, dış gövdesi, lavabo ayağı Vb. alanların tamamının ince detaylı temizliklerinin yerine getirilmesi. )
 • Tüm krom yüzeyleri parlatınız ( Mutfakta mevcut tüm Sarı, Döküm, Mis, Krom, Alüminyum, Çelik ve Demir gibi metal aksamın tamamının türüne uygun kimyasallar ile temizlenip parlatılması. )
 • Islak bezle yerleri temizleyiniz ( Mutfakta mevcut tüm zemin kaplama malzemenin Karo, Fayans, Kalebodur, Mermer Vb. tamamının türüne uygun kimyasallar ile silinerek temizlenip derz dolgu aralıklarının sok buhar makinesi ile dezenfekte edilip kuru moplarının atılması. )
 • Avizelerin tozu alınmalı ve cam armatürler yıkanarak temizlenmelidir. ( Teklif konusu konutun tamamında olduğu gibi Mutfakta da bulunan mevcut tüm aydınlatma aparatlarının Abajur, Aplik, Floransan,  Spot Armatür vb. tamamının monte ve kaplama aparatları ile beraber türüne uygun şekilde kimyasal ve ekipman ile detaylı temizliğinin yerine getirilmesi.)
 • Duvar yüzeyindeki örümcek ağları toplanmalı ve tüm yüzey temizlenmelidir ( Teklif konusu konutun tamamında olacağı gibi Mutfakta da duvar ve tavan kesişme köşelerinin tamamının tozları alınıp silinebilir su bazlı boya yüzeylerin tamamının mikro fiber nemli bez kullanılarak silinip kurulanması )
 • Havalandırma cihazlarının üniteleri temizlenmeli tozdan arındırılmalıdır (  konutun tamamında olduğu Mutfakta da mevcut tüm Klima, var ise aspiratör petek, hazneleri ve filtreleri sökülerek ince detaylı temizliklerinin yerine getirilmesi )
 • Ulaşılabilen tüm pencere camları iki yüzden temizlenmelidir. (  konutun tamamında olduğu gibi Mutfakta da bulunan mevcut tüm Pencere ve Balkon, Teras, Veranda gibi bölmelere açılan tüm cam kapı Vb. alanların içten ve dıştan Söve, Pervaz ve Çerçevelerinin detaylı ince temizliğinin yapılıp Camlarının içten ve dıştan silinmesi.)
 • Kumaş olmayan eşyaların iç ev dış yüzeylerinin tozu alınmalı ve temizlenmelidir. (  konutun tamamında olduğu gibi Mutfakta da bulunan mevcut tüm yapı malzemesi ve dekorasyon aparatlarının ve mutfak materyallerin ince detaylı temizliklerinin yerine getirilmesi.)

E: Banyolar ve WC.

 • Duş teknesi/küveti temizleyiniz ( Dairede mevcut banyoda bulunan Duş teknesi, küvet var ise jakuzi gibi tenle temas halindeki alanların ovulma yöntemi ile uygun kimyasal kullanılarak temizlenmesi ve özel dezenfektan solüsyon ve sanayi tipi şok buhar makinesi kullanılarak sterilize edilmesi.)
 • Fayansları ve fayans birleşme alanlarını temizleyiniz (Dairede mevcut banyo ve Tuvalet duvar ve taban kaplama Karo, Fayans, Kalebodur Vb. alanın ovulma yöntemi ile uygun kimyasal kullanılarak temizlenmesi ve derz dolgu aralıklarının özel dezenfektan solüsyon ve sanayi tipi şok buhar makinesi kullanılarak sterilize edilmesi. )
 • Dusakabin cam yüzeyini içten ve dıştan, üzerinde gittiği rayı ve teçhizatını ve kulpunu temizleyiniz (Dairede mevcut banyoda bulunan Duşa kabin tamamının( sert plastik veya cam kaplı paravan kısmı çerçeve ve hareket mekanizmalarının tamamı, tutaç Vb. ) içten ve dıştan ince detaylı temizliğinin yapılıp özel dezenfektan solüsyon ve sanayi tipi şok buhar makinesi kullanılarak sterilize edilmesi.)
 • Ulaşılabilen tüm pencere ve kapı camları iki yüzden temizlenmelidir.(   konutun tamamında olduğu gibi Banyo ve Tuvalette de bulunan mevcut tüm Pencerelerinin içten ve dıştan Söve, Pervaz ve Çerçevelerinin detaylı ince temizliğinin yapılıp Camlarının içten ve dıştan silinmesi)
 • Lavabo,  boruları ve armatürleri temizleyiniz  ( Banyo ve Tuvaletlerde mevcut tüm su aktarım ve tahliye borularının ve armatör materyallerin tamamının, ince detaylı temizliklerinin yerine getirilmesi.)
 • Klozet, klozet kapağı ve tuvalet kâğıtlıklarını temizleyiniz. ( Banyo ve Tuvalette mevcut tüm alafranga ve alaturka tuvalet ( klozet göğüs ve ayak hazneleri, kapak ve sifon, iç ve dış detaylı temizliği ) ve sarp gurup materyallerinin tamamının ( tuvalet kağıdı, havlu peçete Vb. panellerinin ) detaylı ince temizliğinin yerine getirtilip alafranga ve alaturka tuvalet haznelerinin tamamının özel dezenfektan solüsyon ve sanayi tipi şok buhar makinesi kullanılarak sterilize edilmesi )
 • Tüm krom yüzeyleri parlatınız( Banyo ve Tuvalette mevcut tüm Sarı, Döküm, Mis, Krom, Alüminyum, Çelik ve Demir gibi metal aksamın tamamının türüne uygun kimyasallar ile temizlenip parlatılması. )
 • Duvar yüzeyindeki örümcek ağları toplanmalı ve tüm yüzey temizlenmelidir ( Teklif konusu konutun tamamında olacağı gibi Banyo ve Tuvalet duvar ve tavan kesişme köşelerinin tamamının tozları alınıp silinebilir su bazlı boya yüzeylerin ve sert kaplama yüzeylerin tamamı mikro fiber nemli bez kullanılarak silinip kurulanması )
 • Avizelerin tozu alınmalı ve cam armatürler yıkanarak temizlenmelidir. . ( konutun tamamında olduğu gibi Banyo ve Tuvalette bulunan mevcut tüm aydınlatma aparatlarının Abajur, Aplik, Floransan,  Spot Armatür vb. tamamının monte ve kaplama aparatları ile beraber türüne uygun şekilde kimyasal ve ekipman ile detaylı temizliğinin yerine getirilmesi.)
 • Havalandırma cihazlarının üniteleri temizlenmeli tozdan arındırılmalıdır (  konutun tamamında olduğu Banyo ve Tuvaletinde mevcut havalandırma sistemlerinin hazneleri ve filtreleri sökülerek ince detaylı temizliklerinin yerine getirilmesi )
 • Aynaları ve ecza dolaplarını temizleyiniz  ( konutun Banyo ve Tuvaletinde mevcut tüm Hilton banyo mobilyası, İlk yardım dolabı, raf, Vb. materyallerin, Boy ve Lavabo ayansı Vb. Materyallerin tamamının detaylı ince temizliklerinin yapılması. )
 • Tezgâh üstlerini temizleyiniz (  konutun Banyo ve Tuvaletinde mevcut tüm Hilton banyo tezgâhı, Lavabo yanlıkları ve pencere pervaz, kombi petek tezgâhlarının tamamının detaylı ince temizliklerinin yapılması.)

F:  Veranda/Balkon

 • Yerleri süpürünüz ve siliniz (  konutta mevcut Balkon, Teras, Veranda gibi alanların zemin kaplamaları türüne uygun kimyasal ve ekipmanla derz dolgu araları da dâhil olmak kaydı ile ovularak silinip ince detaylı temizlenmesi. )
 • Parmaklıkları temizleyiniz ve parlatınız  (  konutta mevcut Balkon, Teras, Veranda gibi alanların korkuluk, muhafazalık, perforje, aleminyum Vb. kaplamalarının türüne uygun kimyasallar kullanılarak temizlenip parlatılması. )
 • Avizelerin tozu alınmalı ve cam armatürler yıkanarak temizlenmelidir (  konutun tamamında olduğu gibi Balkon, Teras, Veranda gibi alanların mevcut tüm aydınlatma aparatlarının Abajur, Aplik, Floransan,  Spot Armatür vb. tamamının monte ve kaplama aparatları ile beraber türüne uygun şekilde kimyasal ve ekipman ile detaylı temizliğinin yerine getirilmesi.)
 • Duvar yüzeyindeki örümcek ağları toplanmalı ve tüm yüzey temizlenmelidir (  konutun tamamında olacağı gibi Balkon, Teras, Veranda gibi duvar ve tavan kesişme köşelerinin tamamının tozları ve örümcek ağlarının alınması )
 • Kumaş olmayan eşyaların iç ev dış yüzeylerinin tozu alınmalı ve temizlenmelidir  (  konutun tamamında olacağı gibi Balkon, Teras, Veranda gibi alanlarında mevcut Saksı, Çiçeklik, Barbekü, Vb. ince detaylı temizliklerinin yerine getirilmesi. )

G: Depo Odaları

 • Yerleri süpürünüz ve siliniz (  konutun tamamında mevcut Kiler, Ardiye, Depo niteliğinde kullanılan alanların zeminlerinin sanayi tipi vakumlu ve su hazneli süpürge ile süpürülüp, zemin kaplama türüne uygun kimyasallar ile silinmesi. )
 • Avizelerin tozu alınmalı ve cam armatürler yıkanarak temizlenmelidir (  konutun tamamında olduğu gibi Kiler, Ardiye, Depo niteliğinde kullanılan alanların mevcut tüm aydınlatma aparatlarının Abajur, Aplik, Floransan,  Spot Armatür vb. tamamının monte ve kaplama aparatları ile beraber türüne uygun şekilde kimyasal ve ekipman ile detaylı temizliğinin yerine getirilmesi.)
 • Duvar yüzeyindeki örümcek ağları toplanmalı ve tüm yüzey temizlenmelidir (  konutun tamamında olduğu gibi Kiler, Ardiye, Depo niteliğinde kullanılan alanların mevcut tüm duvar ve tavan kesişme köşelerinin tamamının tozları ve örümcek ağlarının alınması )

H: Genel/ Çeşitli

 • Evin her noktasındaki süpürgelikleri temizleyiniz (  konutun tamamında mevcut zemin döşeme maddesinin duvar kesişim köşeliklerinin tamamının türüne uygun kimyasal ve ekipman kullanılarak ince detaylı temizlenmesi.)
 • Evin her yerindeki elektrik düğmelerini ve prizleri temizleyiniz (  konutun tamamında mevcut tüm elektrik aksam ( açma kapama butonları, duvara sabit komitatör, ( çiftli ışık açma kapama anahtarı. ) tekli açma kapama anahtarları piriz ve bina ana kapı diyafon Vb. türüne uygun kimyasal ve ekipman kullanılarak ince detaylı temizliğinin yapılması.)
 • Tüm kapıların üstlerini temizleyiniz ( Teklif konusu konutun tamamında mevcut tüm iç ve sokak kapılarının tamamının söve pervaz kasalarının. türüne uygun kimyasal ve ekipman kullanılarak ince detaylı temizliğinin yapılması.)