Temizlik Hizmetleri > Personel Temini

Galeri

Personel Barındırma
Hizmetleri


PERSONEL SEÇİMLERİ VE EĞİTİMLERİMİZ
 
 
İLKCAN Temizlik 200 kadrolu ve park time çalışanı ile kendini sürekli geliştiren sektörün ilke ve kurallarını kendine prensip edinmiş çalışanını ve müşteri haklarına saygılı müşteri ve çalışan portföy cetvelini sürekli yükselmektedir.
Eğitimlerimiz
İLKCAN Temizlik gelişime yönelik kalite hedefleri arasında eğitime ayrı bir önem vermektedir. Tüm İLKCAN Temizlik personeli, işe girişte alacağı intibak eğitiminden başka, belirlenmiş periyotlar ile yapılan performans değerlendirmeleri ile tespit edilen eğitim ihtiyaçlarının ışığında da eğitim vermekteyiz. Yıllık bir plan dâhilinde yapılan eğitimlerin içerik, etkinlik v verimliliği ölçülerek geliştirilmeleri hedeflenmiştir.
Projelerimizin tümünde personelimizin etkili bir ekip anlayışı içinde ve görevini tam olarak kavramış biçimde çalışmaları yönetim ilkemizdir. Müşteri ihtiyaçlarının göz önünde tutulması v görev prosedürlerinin uygulanması temel esasımızdır. Bu nedenlerle İLKCAN Temizlik hizmet verdiği iş yerlerinde görevlendirdiği personellerini gündüz ve gece belli olmayan saatlerde denetime tabi tutmakta, personelin performanslarını yüksek tutabilmeleri için onları çok dikkatli, izlemekte, temizlik,teknik hizmetleri ile ilgili görev ve ayrıntıların en ince detaylarına kadar anlaşıldığını geri besleme yöntemi ile kontrol etmektedir.
 
 
PERSONEL SEÇİMLERİMİZ
 
 
Temizlik görevlilerinin personellerin tecrübeli ve düzenli bir aile yapısı olan elemanlar arasından seçilmesine özen gösterilmektedir
Cumhuriyet savcılıklarından ve adli sicil kurumlarından araştırılan sabıka kayıtlarının müspet sonuçlanması ve Hakanlarında referans alınabilecek kişilerden alınan bilgilerin olumlu çıkması halinde işe alınması kesinleşen adaylar, sağlık kontrollerinden geçirilmekte ve fiziki yeterlilikleri değerlendirilmektedir.
Görevlendirilecek personelin aşağıda belirtilen özelliklere sahip olmalarına özen gösterilmektedir.
-          En az ilköğretim okulu mezunu
-          Görevin gerektirdiği, çağdaş görünüşlü
-          Diksiyonu düzgün
-          Dinamik ve kendine özen gösteren
-          Sürat-i intikali çabuk olan
-          35 yaşını aşmamış
 
 
ACİL DURUM (MOBİL EKİP)
 
 
Çalıştığımız firmalarımızla İLKCAN Temizlik tarafından taahhüt edilen tüm faaliyetlerin etkin ve kesintisiz olarak sürdürülmesi için ( su baskını, tadilat, genel temizlikler vb.) karşılaşılacak her türlü ek temizlik merkeze bağlı 35 kişilik mobil ekip personeli tarafından acil çağrıya mesai saatleri içerisinde en geç iki saat, mesai saatleri dışında en geç üç saat içinde mobil ekip tarafından hizmet verilmektedir.